X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Noclegi Szklarska Poręba Hotele Znaleziono: 4

WILLA SKAŁA

KARPACZ
SKALNA 44
58-540 Karpacz
tel. 607608209 zobacz więcej
Zapewniamy kameralną atmosferę, pokoje z łazienką, TV, salon z kominkiem, lodówkę na pietrze, taras widokowy, internet bezprzewodowy.

Villa Wernera


Armii Krajowej 9
58-580 Szklarska Poręba
tel. (75) 76 77 239 zobacz więcej
Nasze pokoje zapewnia Państwu komfort i relaks. Wyposażone są w tv, telefon, lodówkę i gustowną łazienkę. Proponujemy także domową kuchnię i ciasta własnego wypieku.

Hotel Europa Górnicza Strzecha


Wysoka 7
58-580 Szklarska Poręba
tel. 757172653 zobacz więcej
Niewątpliwym naszym atutem jest lokalizacja. GÓRNICZA STRZECHA*** położona jest w Szklarskiej Porębie, dziesięć minut spacerem do centrum miasta, a jednocześnie w spokojnym, malowniczym zakątku nad potokiem Kamieńczyka. Położenie na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego i równocześnie na obszarze objętym ochroną przyrody w ramach programu Natura 2000 umożliwia bliski kontakt z przyrodą. Jest gwarancją ciszy, spokoju i głębokiego relaksu w otoczeniu gór, lasów i potoku. Taka lokalizacja tworzy idealną bazę wypadową na liczne szlaki piesze i rowerowe, a w sezonie zimowym staje się celem amatorów białego szaleństwa.

Radisson


Osiedle Podgórze 1F
58-580 Szklarska Poręba
tel. 75 629 95 00 zobacz więcej
Położony majestatycznie w górskim kurorcie hotel zachwyci Cię inspirowanymi lokalnym stylem wnętrzami i najwyższej jakości zapleczem rekreacyjnym. Niezależnie od tego, czy preferujesz wędrówki po górach, jazdę na rowerze czy szusowanie na nartach, zachwycisz się pięknem okolicy i poczujesz ducha gór w daniach naszej tradycyjnej kuchni oraz niezapomnianym grzańcu.
Strona: 1 / 1