X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Hotel Sonata***

Zobacz szczegóły Świerczewskiego 2
57-340 Duszniki-Zdrój
tel. 74 866 95 04

Noclegi Duszniki Zdrój

Witamy Państwa serdecznie !


W sercu Kotliny Kłodzkiej, między grzbietami Gór Orlickich i Bystrzyckich położone jest jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce: Duszniki Zdrój. Jest to miejscowość uzdrowiskowa ze źródłami wód mineralnych, znana również z pobytu sławnych ludzi oraz z Ogólnopolskich Festiwali Chopinowskich, które rokrocznie odbywają się w tutejszym Dworku Chopina.

Jednym z piękniejszych budynków w Dusznikach jest Sonata - komfortowy hotel położony w zabytkowym centrum niedaleko Parku Zdrojowego i Dworku Chopina.

Sonata to hotel z długimi tradycjami - w budynku pochodzącym z 1903 roku mieścił się dawniej najbardziej ekskluzywny hotel w Dusznikach - "Czarny Rumak", którego właściciele oferowali swoim gościom najbardziej komfortowe warunki pobytu. Tradycje te podtrzymują obecni właściciele, dzięki którym hotel jest nie tylko miejscem noclegowym, ale również jednym z centrum kulturalnych miasta - odbywają się tu wystawy, pokazy i odczyty. Sonata z powodzeniem przyjmuje nawet najbardziej wymagających gości.


Do dyspozycji naszych gości jest 60 miejsc w pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje są nowocześnie i komfortowo wyposażone (łazienka, TV sat, radio, telefon). Tuż przy hotelu znajduje się parking hotelowy. Na terenie hotelu znajduje sie również sauna oraz ogród, w którym możliwa jest organizacja grilla.

Hotel Sonata umożliwia organizację konferencji. Dysponujemy trzema salami konferencyjnymi:

  • sala konferencyjna na 100 osób
  • sala konferencyjna na 40 osób
  • sala konferencyjna na 20 osób

Sale wyposażone są w sprzęt konferencyjny: komputery, projektor multimedialny, TV, VHS, DVD kino domowe, kamera, flip-charty, rzutnik pisma, ksero, dostęp do internetu, ISDN, fax, Internet bezprzewodowy na całym Hotelu. Istnieje również możliwość tłumaczeń symulacyjnych.

W przerwach konferencji, szkoleń zapewniamy kawę, herbatę, wodę mineralną, soki, ciasteczka.

Serdecznie Zapraszamy

 
Duszniki Zdrój usytuowane w pobliskich Górach Stołowych, Bystrzyckich i Orlickich znajdują się atrakcyjne tereny dla amatorów aktywnego wypoczynku, zarówno dla turystyki pieszej jak i rowerowej. Największym bogactwem naturalnym Dusznik są źródła leczniczych wód mineralnych. Szczawy alkaliczne, które tu występują, zawierają duże ilości minerałów pomocnych w leczeniu schorzeń układu pokarmowego, układu oddechowego, układu krążenia, krwiotwórczego i chorób kobiecych, jak również osteoporozy i chorób narządu ruchu