X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Apartamenty Skarpa Karpacz

Zobacz szczegóły Nad Lomnica 1B
58-540 Karpacz
tel. 724 551 055

APARTAMENTY SKARPA  W KARPACZU ZAPRASZAJĄ ! ! !

Oferujemy Państwu komfortowe  apartamenty położone blisko centrum i deptaka a jednocześnie w cichych, zielonych i uroczych miejscach Karpacza.

Apartamenty dwupokojowe komfortowo wyposażone z łazienkami, aneksami kuchennymi, balkonami. TV sat i internet WiFi w każdym apartamencie.


Idealne miejsce na  spędzenie urlopu dla rodziny i każdego turysty.

Apartament numer 1 duży, przestrzenny, dwupokojowy. Składa się z sypialni z łożem małżeńskim oraz salonu połączonego z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym w niezbędny sprzęt do przygotowania posiłku. W apartamencie znajduje się kanapa hotelowa dwuosobowa,TV, internet WiFi, elegancka łazienka z prysznicem oraz balkon.

Apartament numer 2, przytulny, dwupokojowy, składający się z sypialni z łożem małżeńskim, salon z kanapą hotelową dwuosobową, TV, stół, krzesła, internet WiFi. Aneks kuchenny w pełni wyposażony nie jest połączony z pokojami. Łazienka duża z prysznicem.

Apartament numer 3 nowy, komfortowy, dwupokojowy. W sypialni dwa łóżka, salon połaczony z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym do przygotowania posiłku. W salonie hotelowa dwuosobowa kanapa, stół krzesła, TV, urządzony ze smakiem. Internet WiFi w cenie. Ładna łazienka z prysznicem i przedpokój. Z balkonu piękny widok na kotlinę jeleniogórską przy szumie strumyka górskiego. Apartament położony w nowym kompleksie , na ul. Przemysłowej 18, do centrum i deptaka około 14 minut spacerkiem.

Apartament numer 4, 3 -pokojowy do sześciu osób komfortowo, przestrzenny w centrum. Dwie sypialnie, salon połączony z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym do przygotowania posiłków. W salonie hotelowa dwuosobowa kanapa, stół, krzesła,  TV, balkon. Internet w cenie. Łazienka z prysznicem i przedpokój.