X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Petrus

Zobacz szczegóły Obrońców Pokoju 1c
58-540 Karpacz
tel. 668 177 098

Jeśli planujesz wypoczynek w Karpaczu sprawdź naszą ofertę! Zapewniamy noclegi w komfortowych pokojach i apartamentach z pięknymi widokami... Willa Petrus zlokalizowana jest w centrum Karpacza zapewniając szybki dostęp do licznych atrakcji. Szlaki turystyczne, stoki narciarskie, baseny, strefy wellness i spa, puby i restauracje są na wyciągnięcie ręki. 
Pokoje są przytulne, wygodne i dają doskonałą okazję do odpoczynku, w czystości, którą czuć i widać w każdym zakątku. Nie ustajemy w staraniach nad utrzymaniem wizerunku obiektu z rodzinną, spokojną atmosferą. Cenimy sobie każdego gościa, ale w trosce o komfort pobytu wszystkich prosimy wybierać inne miejsca na głośne, zakrapiane, nocne integracje w pokojach.
Mamy ogromne doświadczenie w świadczeniu usług hotelarskich, pracujemy dla Was od 2011 roku i dziękujemy za całą masę pozytywnych opinii. Szczerych i prawdziwych. Co roku uzyskujemy w największym internetowym serwisie noclegowym ocenę około 9,3 na 10 możliwych! To dla nas wielka nagroda. W 2014 roku zdobyliśmy tytuł Best Hotel Award w kategorii Pensjonaty i Wille.

Do zobaczenia!