X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

SAFIR Apartamenty w Karpaczu

Zobacz szczegóły Turystyczna 1a
58-540 Karpacz
tel. 516 983 675

ZAPRASZAMY DO SAFIRA W KARPACZU
przy samym nowym wyciagu
 
"SAFIR" jest idealnie położony w Karkonoszach wśród lasów świerkowych-cisza a jednak centralnie, u stóp Snieżki . Blisko wszystkich szlaków turystycznych, przy samym NOWYM WYCIAGU Winterpol. Wpływ górskiego mikroklimatu sprawia ze juz po krótkim pobycie u nas bedziecie Panstwo sie wspaniale czuli. Górskie wedrówki, jazda na nartach, pozostawi u Panstwa duże wrazenie!
 
W naszym obiekcie wszystkie apartamenty i pokoje oferują wysoki standard wypoczynku, w każdym pokoju znajduje się łazienka, TV-SAT oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Wszystkie pokoje posiadają wyjście na taras lub balkon.
 
Pokoje
 
Posiadamy komfortowe pokoje 2-4 osobowe, wyposazone w wygodne łózka małżeńskie, tapczan, stolik, szafa, płaski telewizor,duże łazienki, balkony.
 
Apartament " Kuchnia"
 
Wyposazenie: Duży dwupokojowy luxusowy apartament z kuchnia , duża łazienka, taras, 6 wygodnych miejsc do spania. Wyposazony w nowoczesne ogrzewanie podłogowe,LCD TV z widokiem na wyciąg i góry.
 
Apartament " Lux z kominkiem "
 
Wyposazenie: 2 duże pokoje z duża łazienka, kominkiem, 2 balkony z widokiem na wyciąg i góry, Podłogowe ogrzewanie, płaski telewizor, 6 miejsc do spania.
 
Apartamenty " Taras dachowy "
 
Wyposazenie: 2 duże osobne zamykane pokoje , przedpokój, łazienka, balkon, taras,piekny widok z drugiego pietra na góry i wyciąg .6-8 miejsc do spania.