X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Agroturystyka Eden

Zobacz szczegóły Złotoryjska 2
59-540 Świerzawa
tel. 512 303 643

 

 

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem miejsca na urlop, polecamy nasze gospodarstwo agroturystyczne w Sędziszowej w Krainie Wygasłych Wulkanów. U nas poczujesz się jak w raju!

 

 

Dogodna lokalizacja w przytulnym i zacisznym miejscu na Pogórzu Kaczawskim u stóp góry Wielisławka sprzyja wypoczynkowi i relaksowi. Latem stanowi również doskonałą bazę wypadową do długich wędrówek szlakami turystycznymi, a zimą na okoliczne stoki i trasy narciarskie.

Przez cały rok zapewniamy doskonałe warunki do wypoczynku w 7 komfortowo urządzonych pokojach. W trosce o zachowanie prywatności naszych gości każdy z pokoi wyposażyliśmy w osobną łazienkę i aneks kuchenny. Na posesji przywita Państwa kojąca zieleń, przepych kwiatów, rzeczka, oczko wodne i rozległa przestrzeń do aktywności lub wypoczynku. Posiadamy plac zabaw dla dzieci i miejsce na grill.

Wierzymy, że wakacje w gronie najbliższych zyskują na atrakcyjności dlatego zachęcamy do przyjazdu rodziny, pary i grupy zorganizowane. Przy pobycie dłuższym niż tydzień przysługują atrakcyjne rabaty.