X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Krokus Pokoje Gościnne

Zobacz szczegóły Słoneczna 26 A
58-573 Piechowice
tel. 602 275 020

Planujesz wypad w Karkonosze? Szukasz noclegu dla siebie i swoich bliskich? Krokus Pokoje Gościnne zaprasza do pięknej miejscowości Piechowice – Górzyniec, położonej kilka kilometrów od Szklarskiej Poręby. Lokalizacja naszego domu stanowi fantastyczną bazę wypadową w Karkonosze oraz Góry Izerskie, nie tylko na piesze wędrówki ale także na rower oraz biegówki.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokój 2 osobowy, 4 osobowy, trzy pokoje 3 osobowe oraz apartament 4 osobowy (wszystkie z możliwością dostawki). Pokoje są nowocześnie i przytulnie wyposażone, tak aby czuli się Państwo komfortowo, jak w domu. Każdy posiada łazienkę z umywalką, WC i natryskiem.

W pokojach jest Internet, TV(cyfrowy Polsat). Do Państwa dyspozycji jest dobrze wyposażona kuchnia i jadalnia (apartament wyposażony jest we własną kuchnię i łazienkę). Na zewnątrz znajdują się przydomowe parkingi, duży ogród z miejscem na grilla, ognisko oraz leżakami do opalania się, dla dzieci zjeżdżalnia z huśtawkami i piaskownica. Istnieje możliwość bezpłatnego telefonowania do sieci stacjonarnych większości krajów świata.  

Na terenie obiektu znajduje się również sauna do dyspozycji naszych gości.

Nasze okolice bogate są w liczne atrakcje turystyczne, jak zamki, kościoły, muzea i wille. Dodatkową atrakcją jest możliwość odwiedzenia w miarę blisko położonych znanych ośrodków miejskich, jak Wrocław (130 km), Praga (130 km), Görlitz (70km) czy Drezno (170km).

Górzyniec, położony na uboczu, z dala od większych miast oraz ruchliwych ulic, znany jest od dawna jako "Luftkurort", czyli miejsce z wybitnie czystym powietrzem.

Czekamy na Państwa przyjazd !