X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Gospodarstwo Agroturystyczne Chata Mikołaja

Zobacz szczegóły Bujwida 22a
58-562 Podgórzyn
tel. 75-762-17-76

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odpocząć z dala od miejskiego zgiełku? Marzysz o odpoczynku razem z rodziną lub przyjaciółmi w miłej, domowej atmosferze? Trafiłeś idealnie. Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne Chata Mikołaja znajduje się w miejscowości Podgórzyn, która jest najlepszą bazą wypadową do poznawania Karkonoszy. W odległości kilku minut jazdy jest Jelenia Góra, Karpacz 8 km czy Szklarska Poręba 12 km.

W naszym domu do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • Dwa pokoje dwuosobowe
  • Apartament, czyli pokój rodzinny idealny dla rodziny z dziećmi.
  • Każdy pokój posiada własną łazienkę.

Pokoje na parterze połączone są salonem z kominkiem.
Z salonu można wyjść bezpośrednio do ogrodu.
Grube kamienne mury zapewniają ciepło zimą oraz przyjemny chłód latem.

Pokoje gościnne na poddaszu z widokiem na Śnieżkę wyposażyliśmy w klimatyzację, dzięki czemu nawet w upalny dzień zapewniają odpoczynek w przyjemnej atmosferze.

Goście wypoczywają w przestronnym salonie z kominkiem, gdzie przy pysznej herbacie lub świeżo zaparzonej kawie mogą przeglądać bogaty zbiór informacji na temat okolicznych atrakcji, w postaci przewodników, map, ulotek czy folderów skrzętnie gromadzonych przez lata.

Dla tych, których obowiązki zawodowe wymagają stałego kontaktu ze światem, przygotowaliśmy dostęp do bezprzewodowego internetu.

Bardzo chętnie służę radą i pomocą w wybraniu ciekawego pomysłu na kolejny udany dzień.

Godziny posiłków, zarówno śniadania jak i obiadokolacji dostosowane są do indywidualnie do planów Naszego Gościa w danym dniu. Na półmisku pojawiają się zawsze obficie warzywa świeżo zerwane w ogrodzie. A sam ogród ma miano ogrodu przyjaznego zarówno gospodyni w kuchni, jak i dzieciom, które oprócz zabawy znajdą tam wiele zdrowych owoców i warzyw, które na świeżym powietrzu smakują najlepiej.

Wybierając nasze gospodarstwo agroturystyczne nawet podczas srogiej i śnieżnej zimy będziecie mieć Państwo doskonały i bezpieczny dojazd. Będziecie mogli Państwo odwiedzić najważniejsze miejsca, a jednocześnie ominie Was hałas i tłok, szkolne wycieczki oraz kłopoty z dojazdem.